Pomoc drogowa za granicą

Pomoc drogowa Hamburg

Pomoc drogowa Hamburg

Co raz częściej podróżujemy za granicę. Bardzo dużo naszych wyjazdów jest skierowanych na Niemcy w celach zarobkowych. Gdy zaczyna się wiosna i jest bardzo dużo pracy sezonowej bardzo duża ilość Polaków w tym bardzo dużo moich znajomych jedzie do pracy na szparagi, truskawki itd. Wynagrodzenie jakie otrzymują za pracę sezonową jest dość duże i jest to dość duża pokusa aby podratować domowy budżet.

Wyjazdy są w różne miejsca w Niemczech np. Hamburg, Magdeburg, Berlin, Dortmund a nawet Frankfurt nad Menem. W większości przypadków tzw emigranci ekonomiczni wracają na weekend do domu, więc w każdy weekend na niemieckich drogach możemy spotkać bardzo dużą ilość polaków wracających do domu.

Wszyscy chcą jak najszybciej wrócić do domu aby jak najwięcej spędzić czasu z bliskim w domu. Najgorszą zmorą którą może nam się przytrafić wracając do do mu na weekend jest awaria samochodu, ponieważ wiemy, że to może pokrzyżować nam plany na spotkanie z bliskimi a na pewno skróci czas jaki będziemy w domu.

Co możemy zrobić aby podczas awarii być jednak jak najszybciej w domu ?

Musimy się po prostu przygotować do podroży i zapisać sobie numer do pomocy drogowej która nam może w feralnej chwili. Warto przed wyjazdem zrobić „research” dostępnych pomocy drogowej. Od razu odradzam niemiecką pomoc drogową, no chyba, że chcecie płacić za pomoc nie w złotówkach a w euro np. zamiast 500zł możecie zapłacić 500 euro :). Wiele polskich firm pomocy drogowej oferuję pomoc na terenie Niemiec w dużo niższej cenie.

Jak wyszukać pomoc drogową?  Nic trudnego. W dzisiejszych czasach chyba każdy ma dostęp do internetu i do Google. Wpisujemy w google to czego szukamy np. jeżeli naszym tymczasowym domem jest Hamburg szukamy pomoc drogowa Hamburg i na pewno na liście wyników wyszukiwania znajdziemy polskie firmy które oferują pomoc drogową w Hamburgu i okolicach.  Jeżeli chcesz być jeszcze lepiej przygotowany warto przed podróż obdzwonić kilka firm pomocy drogowej i dowiedzieć się jaka byłaby by cena za holowanie auta z Hamburga do Polski ( w większości przypadków jest co cena za przejechany kilometr) oraz jaki jest czas oczekiwania na dojazd.  Gdy obdzwonimy kilka takich firm, będziemy mieli wszystko jak na dłoni i gdy przydarzy nam się awaria będziemy przygotowani i nie będziemy tracić czasu na szukanie pomocy drogowej w Hamburgu.

Więcej informacji: pomoc drogowa hamburg

 

Share
Share