Spieszymy się…

Spieszymy się, jesteśmy spóźnieni i nagle nasz samochód gaśnie i nie chce jechać dalej. Pojawia się kolejny problem, który spowoduje większą stratę czasu. Trzeba działać szybko.
Jedynym naszym szczęściem okazuje się, że znajdujemy się w Gorzowie. To dosyć duże miasto, więc z pomocą drogową nie powinno być najmniejszego problemu. O ile oczywiście jesteśmy w posiadaniu laptopa bądź smartfona z dostępem do internetu.
Jeśli tak, to jesteśmy uratowani. Wystarczy wyszukać „pomoc drogowa świecko” i możemy być pewni, że pojawi nam się kilkadziesiąt wyników. Niestety, jeśli nie mamy czasu, jesteśmy zdani na los w wyborze najlepszej i najtańszej pomocy drogowej. Dobrze jest, jeśli mamy przy sobie około 300 zł gotówki, choć co raz więcej kierowców samochodów pomocy drogowej posiada przy sobie terminale do płacenia kartą debetową czy też kredytową. Całość transakcji trwa około 5-10 minut i nasz samochód wędruje do wskazanego przez nas miejsca. Nam pozostaje wziąć taksówkę i jechać na nasze docelowe miejsce.

Więcej możesz zobaczyć tutaj: pomoc drogowa świecko

Share
Share